Nawigacja
-> Strona Główna
-> Artykuły
-> Download
-> FAQ
-> Linki
-> Kategorie Newsów
-> Kontakt
-> Galeria
-> Szukaj
-> Mapa serwisu
-> Professional Download System
Oferta
Aktualnie online
-> Gości online: 1

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 3
-> Najnowszy użytkownik: Kopernik
Reklama
Statystyki klikni
Sieci komputerowe

Podłączamy pojedyncze komputery oraz całe sieci komputerowe do sieci Internet. Prowadzimy doradztwo w zakresie wyboru dostępu do Internetu. Wskazujemy lokalnych ISP dostępnych w danym miejscu, do których możecie się Państwo podłączyć. Konfigurujemy połączenia. Pomagamy w podłączeniu indywidualnych i grupowych odbiorców do operatorów Dialog i TPSA oraz innych. Diagnozujemy problemy z połączeniami do operatora. Konfigurujemy sprzęt i oprogramowanie w celu ochrony danych użytkownika. Instalujemy oprogramowanie antywirusowe i zapory ogniowe do ochrony komputerów klienta.

Rozbudowujemy sieci komputerowe i instalujemy nowe sieci w lokalizacjach wskazanych przez użytkownika. Instalujemy sieci w pojedynczych pomieszczeniach jak i w całych budynkach. Instalujemy routery przewodowe i bezprzewodowe. Instalujemy serwery na bazie systemu Linux i Windows. Konfigurujemy na nich niezbędne użytkownikowi usługi ja DHCP, DNS, serwer plików czy tez FTP lub serwery wydruku i inne. Podłączamy drukarki sieciowe i konfigurujemy zasady dostępu do nich.

Szkolimy jak korzystać z sieci i Internetu. Konfigurujemy oprogramowanie do obsługi stron WWW i poczty, oraz przesyłania plików. Oraz wszelkie inne według życzenia klienta.

Zabezpieczamy komputery przed wiarusami, a zakażone systemy komputerowe "leczymy" z wirusów, trojanów ,eksploitów, spyware ,rootkitów i innych szkodników.

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Słoneczny panel
->Dziś jest:

Imieniny obchodzą:
Stefan, Damazy, Waldemar, Wojmir, Wilburga
Wschód słońca: 7:54
Zachód słońca: 15:50
->Dzień trwa:
7 Godzin 56 minut
Jest krótszy od najdłuższego dnia o: 10:40
Dane dla:
Żagań
Szerokość: 51°37 N
Długość: 15°19 E
Wygenerowano w sekund: 0.02 213,685 unikalne wizyty