Nawigacja
-> Strona Główna
-> Artykuły
-> Download
-> FAQ
-> Linki
-> Kategorie Newsów
-> Kontakt
-> Galeria
-> Szukaj
-> Mapa serwisu
-> Professional Download System
Oferta
Aktualnie online
-> Gości online: 1

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 3
-> Najnowszy użytkownik: Kopernik
Reklama
Statystyki klikni
Serwis komputerów

Montujemy i modernizujemy komputery PC z komponentów użytkownika. Możemy w imieniu użytkownika dokonać stosownego zakupu, przez co nie jesteście Państwo narażeni na podejmowanie decyzji w dziedzinach nie będących waszą domeną. Słowem nie musicie się na tej technologii znać by prowadzić negocjacje ze sprzedawcą. Określacie Państwo tylko jaki ma być efekt końcowy i do czego chcecie Państwo zastosować Wasz komputer, a my zajmujemy się resztą. Określacie przy tym tylko progi cenowe jakie jesteście w stanie osiągnąć. Naprawiane komputery wracają natychmiast do Państwa dyspozycji, bo jeśli nie ma potrzeby, to my ich nie zabieramy do naszego warsztatu.

Niezbędne komponenty zakupujemy u naszego sprawdzonego dostawcy "IT-Partner" w Żaganiu lub u dowolnego wskazanego lub wybranego przez klienta. Rachunki wystawiane są na Was. Możecie Państwo dokonać zakupu sami w naszym sklepie lub zlecić to naszemu serwisantowi. Ceny uzyskiwane przez nas są niższe niż ceny detaliczne dla pojedynczych klientów. Dlatego warto korzystać z naszych usług. Serwisem objęte jest też oprogramowanie zarówno systemy operacyjne jak i programy użytkowe. Instalujemy je i konfigurujemy tak by użytkownik mógł z nich od razu korzystać. Rozdajemy systemy operacyjne Linux w postaci nośników i gotowych instalacji. Dobieramy przy tym dystrybucję tak, by zaspokoić potrzeby użytkownika. Systemy te są całkowicie spolszczone i często z pełna polskojęzyczną dokumentacją.

W przypadku systemów Windows firmy Microsoft, ze względu na warunki licencji tego oprogramowania, korzystamy z nośników powierzonych przez użytkownika. I to użytkownik wskazuje status prawny tego programu. Nie wnikamy w to jak jest rzeczywiście. Zakładamy, że użytkownik działa w dobrej wierze. Chyba, że życzycie sobie Państwo wykonać audyt oprogramowania z określeniem warunków licencji.

Prowadzimy dystrybucje oprogramowania wszystkich firm. Poczynając od systemów operacyjnych po wszelkie programy użytkowe.

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Słoneczny panel
->Dziś jest:

Imieniny obchodzą:
Stefan, Damazy, Waldemar, Wojmir, Wilburga
Wschód słońca: 7:54
Zachód słońca: 15:50
->Dzień trwa:
7 Godzin 56 minut
Jest krótszy od najdłuższego dnia o: 10:40
Dane dla:
Żagań
Szerokość: 51°37 N
Długość: 15°19 E
Wygenerowano w sekund: 0.02 213,693 unikalne wizyty