Nawigacja
-> Strona Główna
-> Artykuły
-> Download
-> FAQ
-> Linki
-> Kategorie Newsów
-> Kontakt
-> Galeria
-> Szukaj
-> Mapa serwisu
-> Professional Download System
Oferta
Aktualnie online
-> Gości online: 1

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 3
-> Najnowszy użytkownik: Kopernik
Reklama
Statystyki klikni
Dlaczego nasz serwis?

Zrodziliśmy się z potrzeby rynku. By rozwiązać problemy użytkownika z technologią informatyczną.

Komputery sprzedawane są dzisiaj w zasadzie wszędzie. Użytkownik ma duży wpływ na to jak korzystać z komputera. Uczymy jak z niego korzystać by optymalnie osiągnąć cel.

Poza serwisem sprzętu prowadzimy szeroką edukację informatyczną. Rozdajemy darmowe systemy operacyjne, by zmniejszyć narażenie użytkownika na konsekwencje użytkowania nielegalnego systemu operacyjnego jak i oprogramowania użytkowego. Wskazujemy zastępcze oprogramowanie do celów niezbędnych użytkownikowi a realizujące jego potrzeby.

Prowadzone przez nas szkolenia są na wysokim poziomie. Mogą być realizowane zarówno w siedzibie użytkownika, jak i w specjalnie do tego przygotowanej sali szkoleń informatycznych (szczegóły na kolejnych stronach).

Rozwój technologii sieci komputerowych oraz upowszechnienie się dostępu do Internetu powoduje, że coraz więcej użytkowników potrzebuje połączyć w sieć kilka komputerów w swojej siedzibie i wszystkie podłączyć do Sieci Globalnej. Realizujemy takie przedsięwzięcia w oparciu o najnowsze technologie i na poziomie cenowym dostępnym dla każdego. Dobieramy starannie sprzęt tak by jakość współgrała z ceną. Sprzęt jest niezawodny i objęty gwarancją. Zakupy są prowadzone w imieniu klienta dlatego nie ma w ich cenie naszej marży (klient również może dokonać zakupów we własnym zakresie korzystając lub nie z naszych wskazówek). Gwarancja jest niezależna od naszej obecności na rynku - udzielana jest przez producentów i sprzedawców sprzętu na podstawie oddzielnych dokumentów.

Gwarancja na zrealizowane przez nas prace jest udzielana na piśmie z zachowaniem z poszanowaniem praw klienta.

Wystawiamy faktury na realizowane usługi. Umożliwiamy wykupienie abonamentu na serwis komputerowy, podpisujemy umowy na dowolny czas oraz przyjmujemy zlecenia w dowolne miejsce wskazane przez klienta.

Kontakt:

telefon stacjonarny 0684772393 lub komórkowy 667237333

Poczta email przez WWW lub lokalnie

Lub GG: Jacek

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Słoneczny panel
->Dziś jest:

Imieniny obchodzą:
Stefan, Damazy, Waldemar, Wojmir, Wilburga
Wschód słońca: 7:54
Zachód słońca: 15:50
->Dzień trwa:
7 Godzin 56 minut
Jest krótszy od najdłuższego dnia o: 10:40
Dane dla:
Żagań
Szerokość: 51°37 N
Długość: 15°19 E
Wygenerowano w sekund: 0.05 213,663 unikalne wizyty