Nawigacja
-> Strona Główna
-> Artykuły
-> Download
-> FAQ
-> Linki
-> Kategorie Newsów
-> Kontakt
-> Galeria
-> Szukaj
-> Mapa serwisu
-> Professional Download System
Oferta
Aktualnie online
-> Gości online: 1

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 3
-> Najnowszy użytkownik: Kopernik
Reklama
Statystyki klikni
Weelsof blokujący polskie komputery
Bezpieczeństwo slowaKluczowe W sieci pojawiły się nowe odmiany wirusa Weelsof, który blokuje polskim użytkownikom dostęp do komputerów, a za zdjęcie blokady żąda 500 złotych lub 100 euro . W przypadku ostatnio wykrytych wersji nawet zapłacenie "okupu" nie umożliwia odblokowania komputera - podaje CERT Polska.W sieci pojawiły się nowe odmiany wirusa Weelsof, który blokuje polskim użytkownikom dostęp do komputerów, a za zdjęcie blokady żąda 500 złotych lub 100 euro . W przypadku ostatnio wykrytych wersji nawet zapłacenie "okupu" nie umożliwia odblokowania komputera - podaje CERT Polska.
CERT Polska ostrzega - uwaga na wirusy
Bezpieczeństwo slowaKluczowe OpisZdjeciaOkupu wynoszącego 100 euro za odblokowanie komputera żąda złośliwe oprogramowanie, podające się za policję, które pojawia się ostatnio na komputerach polskich użytkowników - poinformował na swojej stronie zespół CERT Polska.
LibreOffice 3.5.4 - dwukrotnie szybszy
Oprogramowanielibre officeAlternatywa komercyjnego pakietu biurowego rośnie w siłę. tym samym do rąk użytkowników trafia kolejna wersja pakietu biurowego w zupełnie nowej odsłonie. Jego największym atutem jest szybkość działania. A co jeszcze?
Papier do drukarki wielokrotnego użycia
SprzętpapierBrytyjscy naukowcy opracowali metodę usuwania tonera z zadrukowanego papieru i co za tym idzie – całych wydruków. Papier taki może być używany nawet 5 razy przed oddaniem do recyklingu – poinformował magazyn „Technology Review”.
Najsłynniejszy koń trojański
BezpieczeństwoDuqu, następca słynnego trojana Stuxnet, został napisany w nieznanym języku programowania, którego nie mogą rozpoznać analitycy bezpieczeństwa. Poprosili oni otwarcie o pomoc na forach programistycznych. Jednak programiści też mają problemy z identyfikacją - poinformowały media.
Zeus - nowy rodzaj zagrożenia w sieci
Bezpieczeństwo slowaKluczowe Mechanizm ZeusaWedług specjalistów z CERT Polska nowe rodzaje zagrożeń atakujących nasze komputery są coraz trudniejsze do zwalczenia i usunięcia.

Konkurs na recenzję Windows 8
WindowsZainstalowałeś Windows Consumer Preview? Napisz swoją recenzję! Wszystkie wartościowe recenzje opublikujemy w serwisie, a autorom trzech najlepszych rozdamy ciekawe nagrody!
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Słoneczny panel
->Dziś jest:

Imieniny obchodzą:
Stefan, Damazy, Waldemar, Wojmir, Wilburga
Wschód słońca: 7:54
Zachód słońca: 15:50
->Dzień trwa:
7 Godzin 56 minut
Jest krótszy od najdłuższego dnia o: 10:40
Dane dla:
Żagań
Szerokość: 51°37 N
Długość: 15°19 E
Wygenerowano w sekund: 0.02 213,676 unikalne wizyty