Nawigacja
-> Strona Główna
-> Artykuły
-> Download
-> FAQ
-> Linki
-> Kategorie Newsów
-> Kontakt
-> Galeria
-> Szukaj
-> Mapa serwisu
-> Professional Download System
Oferta
Aktualnie online
-> Gości online: 1

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 3
-> Najnowszy użytkownik: Kopernik
Reklama
Statystyki klikni
Utracone hasło Płatnika
Oprogramowanie Ratownik firmy Koala do odzyskiwania haseł w PłątnikuKto nie miał problemów z odzyskiwaniem danych? Każdy. Prędzej czy później dotyka to każdego użytkownika komputera. Odzyskiwanie danych ot jeden z ważniejszych elementów pracy informatyków. Ale nie zawsze jesteś pozostawiony sam sobie.

Utracone hasła to największy problem użytkowników. Co gorsza hasła te często są niezwykle ważne nie tylko dla nas ale i dla naszej firmy. Zagubienie zapisanego hasła to częsta sytuacja, ale zdarza się, że gubimy się w tych licznych hasełka i pinach. Przykładem jest Płatnik, który regularnie wymusza na nas zmianę haseł dostępu. Z racji przechowywania w bazie danych osobowych ludzi, musimy je zabezpieczać najlepiej jak tylko umiemy.
Jeśli miałeś problemy z czwórką to piątka wszystkie je rozwiąże.
Oprogramowaniepatka,mozilla,5Nasza kochana MozillaNajwiększym problemem z wersją 64bity było wyświetlanie teksty stron przy włączonej akceleracji sprzętowej. Wydanie numer pięć nie ma tego problemu.

Przeglądarka działa wyjątkowo szybko. Pluginy łatwo się aktualizuje zaraz po instalacji nowej wersji. Jak zwykle Firefox jest liderem szybkości i funkcjonalności. W zasadzie nie ma co się zastanawiać nad aktualizacja do nowej wersji. Wersja nr 5 jest też 32bitowa, choć zapowiadano, że takowej już nie będzie, ale posiadaczy XP 32 bity jest jeszcze zdecydowana większość na rynku.
Google Desktop
Oprogramowaniesidebar,pasek,boczny,goolgeWygodny Pasek Boczny GOOGLEWygodny pasek boczny znany z systemu Windows Vista i nowszych możemy mieć już w XP za sprawą usługi Google pod nazwa jak w tytule.

Uruchomiany pasek boczny możemy wyposażać w widżety, które następnie można dowolnie dostosować. Dodatki podzielono na kategorie, ale ogólnie zalecane są te z kategorii Google. Nie powinny one zawieść lub przestać działać.

Pasek boczny uruchamiany tym programem można ustawić z prawej lub lewej strony pulpitu. Otwierane okna nie będą nam zasłaniać naszego paska więc zawsze będzie widoczny. Wniosek stąd taki, że najlepiej nadaje się on dla użytkowników ekranów panoramicznych. Jest ich coraz więcej za sprawa obniżanych cen takich monitorów. To kolejna zaleta posiadania nowej technologii.

Na pasku bocznym możemy umieścić oczywiście zegar, wyświetlacz slajdów naszej galerii obrazów, pogodę oraz kalendarz i wile innych mniej lub bardziej praktycznych narzędzi. Są w śród nich i te bardzo praktyczne, jak narzędzie sprawdzania poczty, śledzenia kanałów informacyjnych czy wyszukiwarka Google. Integrowanie tego typu usług sieciowych to świetny pomysł na praktyczny bajer na naszym stole pracy.
Firefox 4
OprogramowanieDo rąk użytkowników trafił już 4 numer Firefox'a. Jak zwykle użytkownicy nie zawiedli się i zgodnie z oczekiwaniami nowa przeglądarka okazała się demonem szybkości. Masa dodatków zwiększających funkcjonalność programu pozwala dostosować ją do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Niezliczone elementy graficzne dają możliwość stworzenia indywidualnego designu naszego liska.
Microsoft Security Essentials 2.0.657.0
OprogramowanieZe stajni Microsoftu otrzymaliśmy kolejną wersję programu antywirusowego. Tym razem dostępna jest tez w języku polskim co dla wielu użytkowników jest dużym udogodnieniem.

Program od grudnia zeszłego roku można instalować również w firmach, jeśli tylko ilość instalacji nie przekroczy 10 komputerów. Do zainstalowania programu potrzebny jest również legalny system operacyjny.

Program jest dostępny w wersjach 32 i 64 bitowych. pobrania właściwego programu dokonuje się na stronie pobierania. co do wymagań systemowych, to nie ma ich zbyt dużych: W przypadku systemu Windows XP: procesor 500 MHz lub szybszy, 256 MB pamięci RAM lub więcej.W przypadku systemów Windows Vista i Windows 7: procesor 1,0 GHz lub szybszy, 1 GB pamięci RAM lub więcej.Ekran VGA o rozdzielczości 800 × 600 lub wyższej.200 MB dostępnego miejsca na dysku twardym.Do instalowania i pobierania najnowszych definicji wirusów i programów szpiegujących dla programu Microsoft Security Essentials jest wymagane połączenie internetowe.Przeglądarka internetowa: o Windows Internet Explorer 6.0 lub nowsza, Mozilla Firefox 2.0 lub nowsza. Program Microsoft Security Essentials obsługuje także tryb Windows XP w systemie Windows 7.

Program do pobrania znajdziesz w naszym dziale Download
5 PYTAŃ O DVB-TV
SprzętNaziemna telewizja wysokiej rozdzielczości to przyszłość jak czeka obecnych telewidzów. Koniec z zakłóceniami, kiepskim obrazem, niskimi rozdzielczościami nijak nie pasującymi do współczesnych oborników.

Nie ma jednak niczego za darmo. Tak jak operatorzy tak i klienci będą musieli zainwestować w nową technologię. Czy to się opłaci i czy warto, Przeczytajmy w artykule naszego kolegi, który sam już poznał zalety nowej technologii i przekonuje nas do niej w poniższych słowach.
Sieć komputerowa na pustyni
SiećNa pustyni Atakama budowana jest nowa siec komputerowa. Będzie ona służyła najnowocześniejszej technice jaka stworzył człowiek - Wielkim Teleskopom Astronomicznym ESO. Potrzeby stale rosną, tak jak ilość danych wytwarzanych w badaniach nieba. W tym surowym klimacie dla potrzeb najnowszej technologii trzeba stworzyć infrastrukturę całkowicie od podstaw.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Słoneczny panel
->Dziś jest:

Imieniny obchodzą:
Stefan, Damazy, Waldemar, Wojmir, Wilburga
Wschód słońca: 7:54
Zachód słońca: 15:50
->Dzień trwa:
7 Godzin 56 minut
Jest krótszy od najdłuższego dnia o: 10:40
Dane dla:
Żagań
Szerokość: 51°37 N
Długość: 15°19 E
Wygenerowano w sekund: 0.14 213,656 unikalne wizyty