Nawigacja
-> Strona Główna
-> Artykuły
-> Download
-> FAQ
-> Linki
-> Kategorie Newsów
-> Kontakt
-> Galeria
-> Szukaj
-> Mapa serwisu
-> Professional Download System
Oferta
Aktualnie online
-> Gości online: 1

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 3
-> Najnowszy użytkownik: Kopernik
Reklama
Statystyki klikni
Specjaliści z CERT: uwaga na płatne SMS-y z konkursów w sieci
BezpieczeństwoWysokie rachunki telefoniczne zamiast nagrody mogą otrzymać osoby, które wezmą udział w niektórych internetowych konkursach - ostrzegają specjaliści z zespołu CERT Polska, działającego w ramach instytutu badawczego NASK.
Haker zabije cię drukarką
Bezpieczeństwo slowaKluczowe Ang Cui podpala drukarkę wirusemUsterkę wykryli Salvatore Stolfo i Ang Cui z Columbia University. Według ich ustaleń, obecna jest w modelach HP LaserJet, ale bardzo możliwe, że również w urządzeniach innych marek.

Problem dotyczy systemów wbudowanych w drukarki, które można skrótowo opisać jako małe komputery, które nieraz nawet łączą się z Internetem. Nieraz są one zabezpieczone fatalnie przed włamaniami. Jednak możliwości tak dewastującego ataku nie spodziewał się nikt.
Koniec XP? Ciągle nie
WindowsGigantowi z Redmond wciąż trudno przekonać firmy do kupienia jego nowych produktów. Microsoft wzywa firmy do porzucenia Windows XP

Microsoft, podczas konferencji BUILD, raz jeszcze wezwał przedsiębiorstwa i korporacje do porzucenia Windows XP i Office’a 2003, przypominając, że w kwietniu 2014 kończy się do tych produktów jakiekolwiek wsparcie techniczne.
Wyczyść swój komputer
Sprzęt Wystarczy 20 minut. Dzięki kilku sztuczkom komputer zaczyna działać ciszej, zaś temperatura procesora spada niemal o 20°C!

Winniśmy temu poświęcić czas co najmniej raz lub dwa razy w roku. Przy czym komputer nie powinien stać na podłodze. To głównie stamtąd dociera najwięcej zanieczyszczeń do jego wnętrza. Skąd ich tam się aż tyle bierze? Wentylatory, których nie brakuje w konstrukcji PC robią nam krecią robotę.
Kwantowy komputer juz niedługo?
SprzętZbudowanie w pełni działającego komputera kwantowego coraz bliżej. Badacze z University of California w Santa Barbara i University of British Columbia zdołali utrzymać podstawowe jednostki takiego urządzenia w stabilnym stanie, o czym donosi dzisiejsze „Nature”.
Rumuńskie miasto hakerów
BezpieczeństwoMagazyn Wired donosi o miejscu, w którego istnienie trudno uwierzyć. Ramnicu Valcea to rumuńskie miasto z populacją około 120 tys. osób. Jak w całym kraju, także i tutaj można znaleźć ubóstwo graniczące z nędzą, gdzie przy obdrapanych domostwach uginają się liny z praniem i biegają umorusane dzieci. Ten krajobraz raz po raz zostaje jednak naruszony przez przejeżdżającego luksusowego mercedesa lub ferrari, zmierzającego do dzielnic wielkich willi i ekskluzywnych sklepów. W jaki sposób dużej części mieszkańców tego miasta udało się dojść do takiego bogactwa? Kwestię rozjaśni nieco nazwa pod jaką miejscowość jest znana wśród społeczności internetowej na całym świecie: Hackerville.
Darmowe licencje na program antywirusowy BitDefender
Oprogramowanie ETGEAR zwariował. Rozdaje darmowe licencje na płatny program antywirusowy tylko za odwiedzenie ich witryny internetowej.

Zobacz więcej: Link

Od 27 czerwca 2011 roku każdy, kto wejdzie na stronę Netgar'a będzie mógł za darmo pobrać - program antywirusowy firmy BitDefender Antivirus Pro 2011 z licencją na pół roku.

Zobacz więcej: Link
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Słoneczny panel
->Dziś jest:

Imieniny obchodzą:
Stefan, Damazy, Waldemar, Wojmir, Wilburga
Wschód słońca: 7:54
Zachód słońca: 15:50
->Dzień trwa:
7 Godzin 56 minut
Jest krótszy od najdłuższego dnia o: 10:40
Dane dla:
Żagań
Szerokość: 51°37 N
Długość: 15°19 E
Wygenerowano w sekund: 0.02 213,679 unikalne wizyty